Kartice, svičevi, LAN ruteri

Kartice, svičevi, LAN ruteri
Prikaži:
Poređaj po:

Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/16PS-50

AT-GS950/16-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports..

52880,00 din. Bez poreza: 52880,00 din.

AT Switch AT-GS900/8PS

Max power limit of 75 watts for the switch ? Max power limit of 30 watts per port ..

20550,00 din. Bez poreza: 20550,00 din.

AT Switch AT-GS910/16

ATGS910/16, 16 x 10/100/1000Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2,..

15270,00 din. Bez poreza: 15270,00 din.

AT Switch AT-GS910/24

ATGS910/24, 24 x 10/100/1000Mbps, fanless, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2,..

21520,00 din. Bez poreza: 21520,00 din.

AT Switch AT-GS910/8

ATGS910/8, 8x10/100/1000, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljašn..

7290,00 din. Bez poreza: 7290,00 din.

AT Switch AT-GS910/8E

ATGS910/8E, 8x10/100/1000, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, managed, Layer 2, Napajanje spoljasnje..

6660,00 din. Bez poreza: 6660,00 din.

D-Link 4G LTE router DWR-921/E

DWR-921, D-Link 4G LTE Router, uključen LTE/HSPA module (Dual Mode), Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mb..

22070,00 din. Bez poreza: 22070,00 din.

D-Link 4G LTE router DWR-932

Mobilni router D-LINK DWR-932, bežični 4G LTE Router, 150MBps WiFi, SIM, baterija 2020mAh, GSM/GPRS/..

17290,00 din. Bez poreza: 17290,00 din.

D-Link Bežični N300 Multi Wan Router

DWR-116/E, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11n, Napajanje vanj..

4990,00 din. Bez poreza: 4990,00 din.

D-Link bežični router DIR-809/E

DIR-809/E, ADSL/Cable/Wireless Router, WAN 1x 10/100Mbps, LAN 4x 10/100Mbps, 802.11b/g,802.11n,802.1..

5370,00 din. Bez poreza: 5370,00 din.

D-Link DEM-311GT

D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dometa do 550m. Podržava ..

10160,00 din. Bez poreza: 10160,00 din.

D-Link DES-1005D

5x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje spoljno...

1440,00 din. Bez poreza: 1440,00 din.

D-Link DES-1016D

16xt 10/100Mbps, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2..

5240,00 din. Bez poreza: 5240,00 din.

D-Link DGS-1008D

8xt 10/100/1000Mbps, 8xAuto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unmanaged, Layer 2, Napajan..

3200,00 din. Bez poreza: 3200,00 din.

D-Link DKVM-CU

DKVM-CU je KVM USB 1,8m za priključivanje PC-a ili servera na KVM switch. ..

1660,00 din. Bez poreza: 1660,00 din.

D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DGS-712

D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DGS-712..

7110,00 din. Bez poreza: 7110,00 din.

D-Link Powerline Ethernet adapter kit DHP-P601AV/E

D-Link DHP-P601AV powerline adapter (2 kom DHP-P508AV) za prijenos signala Giga Ethernet LAN mreže p..

10050,00 din. Bez poreza: 10050,00 din.