IG-MAX Kućište E0901-6650 1F TORPEDO 650W
IG MAX
Šifra:
  • Kategorija: Kućišta
  • Proizvođač: IG MAX
  • Dostupnost: 2-3 dana
WebCena: 6.662,00 rsd.
Za porudžbine u iznosu većem od 5000 dinara i manje od 10 kg isporuka robe je besplatna na teritoriji cele Srbije. Za porudžbine u vrednosti manjim od 5000 dinara, cena isporuke je po cenovniku kurirske službe. Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bele tehnike, klima uredjaja, televizora dijagonale ekrana većih od 49 inča i ostale gabaritne robe čija jedna dimenzija prelazi 1m. Dexpress cenovnik
 Količina
  • Napajanje
    • Snaga napajanja:
    • 650W
  • Unutrašnja ležišta
    • Unutrašnja 2.5" ležišta:
    • 2
  • Priključci napred
    • Kontroler:
    • Dugme na kućištu za odabir predefinisanih ARGB profila
    • USB 3.0:
    • 1x TipA
    • USB 2.0:
    • 2x Tip A
    • Audio:
    • 2x 3.5mm
  • Ležišta za ventilatore
    • Gornja strana:
    • 2x 120mm ili 2x 140mm
    • Prednja strana:
    • 3x120mm
    • Poleđina:
    • 1x 120mm
  • Ugrađeni ventilatori
    • Poleđina:
    • 1x120mm
  • Ležišta za hladnjake
    • Prednja strana:
    • 120mm, 140mm, 240mm, 280mm, 360mm
    • Gornja strana:
    • 120mm, 140mm, 240mm, 280mm
  • Kompatibilnost
    • Maksimalni broj slotova:
    • 7
  • Fizičke karakteristike
    • Ostalo:
    • Bočno kaljeno staklo
    • Materijal:
    • Čelik, Staklo
    • Boja:
    • Crna
    • Dimenzije:
    • 420mm x 355mm x 190mm
    • Masa:
    • 3.1kg
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 24 meseca
  • Naziv artikla: