KINGSTON SODIMM DDR4 16GB 3200MHz KVR32S22S816
Kingston
Šifra:
  • Kategorija: Memorije
  • Proizvođač: Kingston
  • Dostupnost: 2-3 dana
WebCena: 12.877,00 rsd.
Za porudžbine u iznosu većem od 5000 dinara i manje od 10 kg isporuka robe je besplatna na teritoriji cele Srbije. Za porudžbine u vrednosti manjim od 5000 dinara, cena isporuke je po cenovniku kurirske službe. Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bele tehnike, klima uredjaja, televizora dijagonale ekrana većih od 49 inča i ostale gabaritne robe čija jedna dimenzija prelazi 1m. Dexpress cenovnik
 Količina
  • Karakteristike
    • Radni takt memorije:
    • 3.200MHz
    • Broj modula u pakovanju:
    • 1
    • Voltaža:
    • 1.2V
    • Tip memorije:
    • DDR4
    • Napomena:
    • Single Rank, On-Die termination (ODT)
    • Broj pinova:
    • 260
    • Kapacitet:
    • 16GB
    • Serija:
    • ValueRAM
    • Vrsta:
    • SO-DIMM
    • Latencija:
  • Reklamacioni period
    • Reklamacioni period:
    • 120 meseci
  • Naziv artikla: