LENOVO
Šifra: 66225
  • Kategorija: Laptopovi
  • Proizvođač: LENOVO
  • Dostupnost: Na stanju
WebCena: 94.990,00 rsd.
Za porudžbine u iznosu većem od 5000 dinara i manje od 10 kg isporuka robe je besplatna na teritoriji cele Srbije. Za porudžbine u vrednosti manjim od 5000 dinara, cena isporuke je po cenovniku kurirske službe. Besplatna dostava ne obuhvata proizvode iz asortimana bele tehnike, klima uredjaja, televizora dijagonale ekrana većih od 49 inča i ostale gabaritne robe čija jedna dimenzija prelazi 1m. Dexpress cenovnik
 Količina
Ekran
Veličina ekrana: 16"
Rezolucija ekrana: 1.920 x 1.200
Format rezolucije: WUXGA
Tip panela: IPS
Ostalo: 300nits, Anti-glare, 45% NTSC
Procesor
Klasa procesora: AMD Ryzen 7
Model procesora: 7735HS
Broj jezgara procesora: 8
Broj logičkih jezgara (niti): 16
Radni takt procesora: 3.2 GHz (4.7 GHz)
Keš memorija procesora: 16MB L3 cache
Memorija
Memorija (RAM): 32GB (2x16)
Tip memorije: DDR5
Radni takt memorije: 4.800MHz
Hard disk
Tip skladištenja: SSD
Kapacitet: 1TB
SSD interfejs: PCIe NVMe
Graficka karta Integrated AMD Radeon™ 680M Graphics
Operativni sistem Bez operativnog sistema
Mreza
Wi-Fi: Da
Bežični mrežni standardi: Wi-Fi 6 11ax (2x2)
Bluetooth™: Da
Bluetooth™ verzija: 5.3
Žična mreža (LAN): 10/100/1.000Mbps (Gigabit ethernet)
Slotovi
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
1x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x USB-C® (USB4® 40Gbps), with USB PD 3.0 and DisplayPort™ 1.4
1x HDMI® 2.1, up to 4K/60Hz
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x SD card reader
Kamera FHD 1080p + IR Hybrid with Privacy Shutter
Audio Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio™
Baterija 45Wh
Fizicke karakteristike
Dimenzije: 356 x 253.5 x 17.5 mm